Casa Barrera

  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

De gasten van Acapulco zijn welkom om bij Casa Barrera appartement te logeren. Het bestaat uit 2 slaapkamers, 1 badkamers en een complete keuken.

De dichtstbijzijnde luchthaven General Juan N. Alvarez is op 0,5 km van deze accommodatie.

De woning is 6 km van Acapulco Convention Center, terwijl Punta Diamante op 7 km afstand is gevestigd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casa Barrera
Casa Barrera
Mobiele prijsaanbieding

Casa Barrera

24 m van de accommodatie
Departamento Acapulco Barra Vieja
Mobiele prijsaanbieding

Departamento Acapulco Barra Vieja

405 m van de accommodatie
Depto Lux-A&A Con Terraza Privada
Mobiele prijsaanbieding

Depto Lux-A&A Con Terraza Privada

717 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven General Juan N. Alvarez
    16 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost het om Casa Barrera apartment te huren?
      Een overnachting in Casa Barrera apartment kost $23.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Casa Barrera apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Casa Barrera apartment zijn onder andere Capilla de la Paz, Acapulco Convention Center, Punta Diamante.
    • Biedt Casa Barrera apartment parkeergelegenheid?
      Casa Barrera apartment biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke de dichtstbijzijnde luchthaven bij Casa Barrera apartment?
      Casa Barrera apartment ligt binnen 0,5 km van de luchthaven General Juan N. Alvarez.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven General Juan N. Alvarez
    16 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casa Barrera

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten